Контакт
Адреса:
улица: 27 број:16/г
(п.фах 16)
нас.Илинден - Скопје
1041
Македониjа
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389.2.32.16.577; +389.2.32.32.630
Факс:
+389.2.32.16.577
Мобилен:
+389.78.398.561
Испрати е-порака
(по желба)

Последни Вести

Сервис 24/7

247mk